BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame švietimo paslaugų tiekėjus į „Tūkstantmečio mokyklų“ programos pristatymą

2022 m. kovo 25 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Balandžio 1 d. 15 val. nuotoliniu būdu vyks „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) programos pristatymas,  skirtas švietimo paslaugų tiekėjams, siūlantiems ilgalaikes, aukštos kokybės ugdymo veiklas, susijusias su įtraukiuoju ugdymu, lyderyste, STEAM, kultūriniu ugdymu mokytojams, mokyklų administracijai bei mokiniams.

Rodoma:

Jo metu TŪM sričių koordinatoriai pristatys vykdomą programą ir reikalavimus bei lūkesčius galimiems paslaugų tiekėjams, taip pat ir artimiausiu metu planuojamas organizuoti „Kontaktų muges“, skirtas tiekėjų ir savivaldybių atstovų, susitikimams (mugės vyks balandžio 20 d. Anykščiuose, 22 d. Vilniuje ir 26 d. Klaipėdoje).

Jūsų registracijos laukiame iki kovo 31 d. 12 val. Registracijos anketą galite rasti čia: Registracija į programos pristatymą

Pristatymas vyks MS TEAMS platformoje, renginio trukmė - 1,5 val., susitikimo nuoroda: Tūkstantmečio mokyklų programa | Pristatymas tiekėjams (užsiregistravusiems, bet negalintiems dalyvauti atsiųsime susitikimo įrašą).

„Tūkstantmečio mokyklos“ yra Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuota pažangos programa, siekianti mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje. Pirmasis programos etapas vyksta nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2026 m. birželio mėn., jo veikloms skirta 210 mln. Eur. Programos įgyvendinimui numatytos investicijos apima penkias veiklos kryptis: mokyklų vadovų ir pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimą, ugdymo veiklų ir užsiėmimų organizavimą, įrangos ir mokymo priemonių įsigijimą, infrastruktūrą, tinklo mokyklų išteklių prieinamumo gerinimą. Ketinimą dalyvauti projekte jau pareiškė 53 Lietuvos savivaldybės.

Programa finansuojama iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“.

Aktualius „Tūkstantmečio mokyklų“ programos dokumentus galite rasti čia: www.tukstantmeciomokyklos.lt/dokumentai 

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis į Karoliną Zakarauskaitę tel. +370 639 20587 arba Živilę Etevičiūtę tel. +370 659 68532, arba el. paštu tum@esf.lt.