BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas socialinio verslo kūrėjus

2019 m. birželio 18 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra drauge su Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama socialiniam verslui“.

Rodoma:

Lietuvoje daugėja socialinių verslų ir atsiranda daugiau iniciatyvių bei kūrybingų žmonių, kurie nepalieka socialinių problemų sprendimo tik valstybei, geba įvardyti socialines problemas ir gali pasiūlyti idėjų joms spręsti. Tam, kad idėjos būtų įgyvendintos, reikalingos ir finansinės investicijos.

Drauge su Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbiame kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama socialiniam verslui“.

Socialinis verslas yra orientuotas į socialinės vertės kūrimą, taigi tikimės, kad inicijuojami projektai skatins socialinio verslo pradžią ir konkrečiai bendruomenei reikalingų paslaugų ar prekių, padėsiančių spręsti konkrečią socialinę problemą, kūrimąsi ir plėtrą.

Paraiškos gali būti teikiamos iki 2019 m. rugsėjo 20 d. Socialinio verslo projektams įgyvendinti numatoma skirti iki 2, 89 mln. Eur Europos socialinio fondo lėšų.

Daugiau informacijos apie kvietimo sąlygas rasite čia.

Susiję įrašai