BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiami kūrybiški: jūsų laukia rekordinis 2600 eurų prizinis fondas!

2022 m. balandžio 19 d. / Finansų ministerija

Kaip atrodė Lietuva prieš 20 metų? Palyginę dabartinius ir tų laikų gatvių vaizdus gerokai nustebtume. Tarsi nepastebimi kasdieniai pokyčiai šalies veidą ir mūsų gyvenimus pakeitė neatpažįstamai. Mūsų mokyklos tapo jaukios, ligoninės – modernios, verslai – drąsūs ir kūrybiški, o žmonės – daug geranoriškesni.

Rodoma:

20 milijardų eurų – tiek per du dešimtmečius Lietuvos gerovei skirta Europos Sąjungos investicijų. Šios lėšos leido auginti įvairias mokslo, švietimo, gydymo ir verslo sritis, mūsų miestų infrastruktūrą, poilsio bei laisvalaikio erdves.

Tačiau neretai pokyčiai tampa nematomi, nes šiandien mums jie savaime suprantami. 15MIN kviečia kūrybiškai pažvelgti į mus supantį pasaulį ir dalyvauti konkurse „AR MATAI, KAIP KEIČIASI PASAULIS?“.

Skaitytojai kviečiami įamžinti pokytį, kaip gyvenimas ir mes patys pasikeitėme per 20 ES investicijų metų, trumpame videofilmuke ir atsiųsti jį el. paštu esminiaipokyciai@15min.lt iki gegužės 20 d.

Konkursui atsiųstus darbus pagal temos atitikimą, kūrybinės idėjos originalumą bei išpildymą vertins kompetentinga menininkų komisija: Lietuvos režisieriai, scenaristai – Donatas Ulvydas, Eglė Vertelytė, Saulė Degutytė-Šiekštelienė, menininkė – Jolita Vaitkutė, prodiuserė – Ieva Biliūnaitė, Lietuvos muzikantas, dainų autorius, TV laidų prodiuseris – Saulius Urbonavičius-Samas, fotografas – Antanas Sutkus ir videorinkodaros specialistas Rolandas Burokas.

„Konkurso iniciatyva kilo siekiant paskatinti žmones pastebėti pozityvius dalykus, apskritai būti pastabesniems aplinkai, kurioje gyvename. Pasidžiaugti, tarkime, naujai nutiestu dviračių taku, sutvarkyta poilsiaviete prie ežero, gerėjančia medicinos paslaugų kokybe, pagalba besikuriantiems verslams. Nes esame linkę pabambėti dėl dalykų, kurie nesikeičia ir bado akis, o tie geri dalykai tarsi vyksta savaime ir pro akis praslysta nematomi. Tad šis konkursas – puiki proga plačiai atsimerkti ir patyrinėti pasaulį, pagalvojant, kaip greitai jis keičiasi. Ir užfiksuoti šias detales. Tai puiki proga ne tik atsiskleisti kūrybiškiems žmonėms, bet ir gauti paskatinimą – konkurso priziniame fonde turime net 2600 eurų, kuriuos pasidalins geriausių darbų autoriai“, – konkurso idėją pristatė kino režisierius Donatas Ulvydas.

5 geriausių darbų autorių laukia ne tik piniginiai apdovanojimai, bet ir papildomi 15min įsteigti prizai.

Daugiau apie konkursą bei jo sąlygas skaitykite ČIA.