BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Naujienos

LVPA vadovybėje – pokyčiai

2022 m. balandžio 1 d. / Lietuvos verslo paramos agentūra

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA), o vėliau – ir Inovacijų agentūros laikinojo direktoriaus postą užims LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktorė Agnė Vaitkūnienė.

Rodoma:

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA), o vėliau – ir Inovacijų agentūros laikinojo direktoriaus postą užims LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktorė Agnė Vaitkūnienė. Saulius Merkys, iki šiol ėjęs LVPA laikinojo direktoriaus pareigas, iš posto pasitraukė dėl šeiminių aplinkybių. Jis ir toliau dirbs LVPA – užtikrins aptarnavimo bei rizikų vertinimo tarnybos veiklą.

„Artimiausiu metu, kol nebus paskirtas naujasis vadovas ir toliau dirbsime taip, kaip esame įpratę. Esame  komanda ir kartu esame pasiruošę įveikti visus iššūkius.“, – sako Agnė Vaitkūnienė.

Balandžio 12 d. reorganizuojama Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra, kaip buvo skelbta anksčiau, keičia pavadinimą į „Inovacijų agentūra“. Keisis ir buveinės adresas – Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius.

Kiti įstaigos duomenys ir rekvizitai (išskyrus pavadinimą ir adresą), pasibaigus reorganizavimui, nesikeis.