BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Pasirašytos pirmosios sutartys, skatinančios užsienio investicijas

2016 m. gegužės 9 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Gegužės 5 dieną Europos socialinio fondo agentūroje pasirašyta pirmoji finansavimo sutartis pagal priemonę „Žmogiškieji ištekliai Invest Lt+“.

   Gegužės 5 dieną Europos socialinio fondo agentūroje pasirašyta pirmoji finansavimo sutartis pagal priemonę „Žmogiškieji ištekliai Invest Lt+“.
   Projekto, kurį įgyvendins akcinė bendrovė „Energetikos tinklų institutas“, vertė siekia 231 tūkst. eurų, o Europos socialinio fondo investicijos sudaro maždaug pusę šios sumos. Per trejus projekto įgyvendinimo metus planuojama apmokyti 41 darbuotoją. Pagrindinės priežastys, lėmusios investicijų poreikį, yra darbuotojų specifinių kompetencijų trūkumas siekiant plėtoti paslaugas Baltarusijos rinkoje, siekis turėti kompetentingus, motyvuotus ir lojalius darbuotojus, taip pat poreikis didinti įmonės konkurencinį pranašumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose.
   Iš viso pagal priemonę „Žmogiškieji ištekliai Invest Lt+“iki gegužės 16 dienos planuojama pasirašyti 35 sutartis. Ši priemonė suteikia galimybę užsienio investuotojams Lietuvoje apmokyti savo darbuotojus, kelti jų kvalifikaciją. Per pirmąjį kvietimą Europos socialinio fondo agentūrai buvo pateikta 61 paraiška, bendra prašoma finansavimo suma siekė 12 560 170, 84 eurų, o tai kvietimo sumą viršijo net 5 kartus.  Daugiausiai užsienio investuotojų buvo iš Skandinavijos šalių: Švedijos (9), Danijos (8), Norvegijos (7). Jie įsikūrę dažniausiai didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.


 

Raktažodžiai: investicijos

Susiję įrašai