BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Paskelbtas priemonės „Subsidijos verslo pradžiai“ rezervinis projektų sąrašas

2022 m. balandžio 19 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (toliau – INVEGA) informuoja apie sudarytą rezervinį priemonės „Subsidijos verslo pradžiai“ projektų sąrašą. Įmonių pateiktos paraiškos, esančios šiame sąraše, bus pradėtos vertinti.

Rodoma:

Rezervinis projektų sąrašas yra sudarytas pagal paraiškų, gautų iki priemonės „Subsidijos verslo pradžiai“ kvietimo sustabdymo datos, t. y. iki 2022 m. sausio 7 d., registravimo INVEGOJE eilę.

„Procesas užtruko, nes buvo keičiamas priemonės finansavimo sąlygų aprašas ir priemonių įgyvendinimo planas. Ir nors priemonės atnaujinti nebeplanuojama, tačiau visoms rezerviniame sąraše esančioms įmonėms, sprendimai dėl darbuotojų darbo užmokesčio išlaidų kompensacijos bus priimti artimiausiu metu“, – teigia Priemonių valdymo skyriaus projektų vadovė Svaja Stralkuvienė.

INVEGA primena, kad 2022 m. sausio 7 d., įvertinus visą planuojamų pasirašyti sutarčių apimtį, priemonės „Subsidijos verslo pradžiai“ kvietimas buvo sustabdytas anksčiau nei nustatytas terminas. Nuo priemonės pradžios teigiamai įvertinta 880 paraiškų ir priimta teigiamų sprendimų už daugiau kaip 9 mln. Eur, iš kurių išmokėta beveik 7 mln. Eur. Informaciją apie pateiktos paraiškos sprendimą galima rasti elektroninėje paraiškų informacinėje sistemoje.

Atsisiųsti sąrašą

 

Apie INVEGĄ
UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ – LR Vyriausybės įkurta nacionalinė plėtros įstaiga, skirta padėti Lietuvos verslui gauti reikiamą finansavimą. INVEGA efektyviai įdarbina mokesčių mokėtojų pinigus, kompetentingai vertina riziką ir orientuojasi į visos šalies gerovę kuriančius verslo projektus: jos suteikiamos garantijos padeda išspręsti nepakankamo ar nepatrauklaus finansų įstaigoms užstato problemą, administruojamos ir tiesiogiai teikiamos lengvatinės paskolos, subsidijų bei rizikos kapitalo priemonės palengvina finansavimo gavimą. 
Europos garantijų fondas yra įsteigtas Europos investicijų banko grupės ir ES valstybių narių, finansiškai prisidedančių prie šio fondo. INVEGAI paramą pagal EGF garantijų priemonę teikia Europos investicijų fondas.