BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Startuoja savanorystę ir bendruomeniškumą skatinanti kampanija „Metas keisti“

2021 m. spalio 15 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Šeštadienį startuoja Europos socialinio fondo agentūros jau antrus metus vykdoma kampanija „Metas keisti“. Ja siekiama skatinti vietos bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, veiklius gyventojus, klubus, savivaldas kurti iniciatyvas ar prie jų prisidėti, suvienyti skirtingo amžiaus žmones siekiant parodyti savanoriškos ir bendruomeninės veiklos pridėtinę̨ vertę.

Rodoma:

„Ši kampanija yra ne tik apie bendruomeniškumą̨ ir savanorystę̨ – ji apie skatinimą̨ veikti, keisti pasaulį, aplinką, visuomenę, valią ir norą̨ dalintis savo laiku, kompetencijomis, talentu ir gerumu“, – sako Europos socialinio fondo agentūros direktorius Povilas Česonis.

Kampanijos metu 10 Lietuvos savivaldybių̨ kartu su vietos bendruomenėmis ir savanoriais bus įgyvendinta 10 prasmingų ir reikalingų iniciatyvų. Iniciatyvos bus vykdomos dviem etapais: rudenį ir pavasarį.

Jau šį šeštadienį, spalio 16 d., 12 val. Kazlų Rūdos gyventojus kviečiame atvykti į STIHL Virvių parką drauge su žinomu gamtininku, knygų apie gamtą autoriumi, tyrinėtoju bei fotografu Selemonu Paltanavičiumi kelti inkilus, kabinti lesyklėles ir įgyvendinti pirmąją kampanijos iniciatyvą – sukurti „Miško chorą“. Šalia inkilų bus įrengti stendai su QR kodais, kuriuos nuskaičius bus galima išgirsti inkiluose gyvenančių paukščių balsus. Renginio metu ornitologas Darius Musteikis pamokys, kaip pasigaminti inkilus.

Spalio 22 d. 17 val. Jurbarko savivaldybės viešojoje bibliotekoje savo muzikiniais atradimais dalinsis charizmatiškasis Baltojo Kiro solistas Tautvydas Augustinas ir kartu su vietos bendruomene įkurdins „Atradimų sieną“. Tai bus vieta, kur kiekvienas galės pasidalinti įkvėpusiomis, sudominusiomis knygomis, žurnalais, albumais ar kitais leidiniais.

Kampanija „Metas keisti“ spalio 24 d. nusikels į gatvės meno meką – Marijampolę. Marijampoliečiai  kviečiami 12 val. užsukti į Kačių kiemą ir prie spalvingųjų gatvės meno piešinių drauge su vietos fotomenininkais įrengti fotorėmelius, kurie taptų „Miesto fotogalerija“. Vėliau fotorėmeliai keliaus į kitas Marijampolės vietas, kad marijampoliečiai ir miesto svečiai galėtų įamžinti išskirtinius miesto vaizdus. Tikimasi, kad fotorėmeliuose žmonių sukurtos nuotraukos taps Marijampolės miesto atvirukais ir garsins miesto gatvės meną ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Pavasarį iniciatyvos atkeliaus į kitas šalies savivaldybes: bus įrengtas sporto klubas po atviru dangumi, šachmatų parkas, barbekiu aikštelė, sveikatingumo takas, sūpynių parkas, gėlių takas ir kūrybos siena.

Daugiau informacijos apie kampanijos „Metas keisti“ iniciatyvas rasite svetainėje www.metaskeisti.lt.