BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Žaliųjų inovacijų vystymui skirti papildomi 4 mln. eurų

2021 m. kovo 24 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“

Nacionalinės plėtros įstaigos UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) įgyvendinamai finansinei priemonei „Ko-investicinis fondas“ skirti papildomi 4 mln. eurų, kurie bus investuoti į verslus, kuriančius, įsidiegusius ar ketinančius įsidiegti technologines ekoinovacijas – žaliąsias technologijas.

Atnaujintos priemonės sąlygos atveria dar platesnes galimybes inovatyvias technologijas kuriančioms įmonėms. Tikimasi, kad papildoma paskata investuoti žaliojo kurso kryptimi padės verslui sklandžiai pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos, didinant šalies įmonių atitiktį aukščiausiems pasaulio tvarumo standartams.

„Šiandien tvarumas – tai ne tik galimybė prisidėti prie bendruomenės gerovės, bet ir būtinybė ir, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, netgi galime sakyti, kad neišvengiamybė. Siekiame, kad INVEGOS diegiamos priemonės kurtų aukštesnės pridėtinės vertės ekonomiką, todėl spartiname žaliojo kurso integraciją į įmonių veiklą, suteikiant platesnes finansavimo galimybes būtent tvariems verslams“, – sako INVEGOS generalinis direktorius Kęstutis Motiejūnas.

Finansinės priemonės „Ko-investicinis fondas“ investicijomis gali pasinaudoti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, turinčios didelį augimo potencialą ir kuriančios naujus ar ženkliai pagerintus produktus ar paslaugas. Ypač dėmesys skiriamas verslams, pristatantiems technologijas, kurias įdiegus, mažėja neigiamas poveikis aplinkai ir užtikrinamas tęstinis aplinkos apsaugos efektas.

Maksimali „Ko-investicinio fondo“ investicijos suma vienai įmonei gali siekti iki 1,6 mln. eurų, o fondo investicijos intensyvumas – iki 80 proc. Iš viso rizikos kapitalo priemonės „Ko-investicinis fondas“ investicijoms yra skirta 15 mln. eurų iš į INVEGOS fondą grįžusių ir grįšiančių lėšų.

Priemonė „Ko-investicinis fondas“ yra viena iš INVEGOS dukterinės įmonės UAB „Kofinansavimas“ valdomo fondo „CoInvest Capital“ dalis. Iš viso per „CoInvest Capital“ fondą jau yra padaryta 17 investicijų, į kurias fondas investavo daugiau kaip 4,4 mln. Eur, o privatūs investuotojai – daugiau kaip 2,2 mln. Eur. Daugiau informacijos apie fondą www.coinvest.lt.

Artimiausi renginiai

Buvęs Kitas
Liepa 2021
Pr An Tr Ke Pe Še Se
28 29 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01