BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

24 Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo (PUPP) lygmens užduočių rinkiniai.

Vykdytojas Nacionalinė švietimo agentūra
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Testai, (įsi)vertinimo instrumentai

Rengiami testai ar jų turinys yra neviešinami, grindžiant tuo, kad turinys ar jo dalys yra ir bus panaudoti mokinių testavimuose. Mokinių testavimų metu gauti rezultatai naudojami vertinti mokinių pasiekimus nacionaliniu lygiu, rengti analizes ar kitiems svarbiems švietimo tikslams. Su mokinių testavimams naudojama medžiaga dirba NŠA darbuotojai, turintys teisę dirbti su konfidencialia arba įslaptinta medžiaga. Rengėjai, rengdami testus pasirašo sutartį, kurioje yra numatytas įsipareigojimas laikytis konfidencialumo ir neatskleisti konfidencialios informacijos tretiesiems asmenims.

Nacionalinės švietimo agentūros įsakymu yra sudaromos komisijos, kurios aprobuoja nacionalinių mokinių pasiekimų patikrinimų (NMPP) ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų (PUPP) testų rinkinių turinį. Ši komisija taip pat pasirašo konfidencialumo pasižadėjimą, kuriame numatyta saugoti informaciją, su kuria teko susipažinti.

Testus ir jų turinį saugo Lietuvos Respublikos  švietimo, mokslo ir sporto ministro pasirašytas įsakymas dėl pagrindinio ugdymo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo (žr. 16 punktas  https://www.nsa.smm.lt/stebesenos-ir-vertinimo-departamentas/pasiekimu-patikrinimai/pupp/ ) ir brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo (žr. 38 punktas https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.759F8EEA8302/asr).

Visos projekto metu parengtos užduotys ir užduočių rinkiniai yra ir bus naudojami užduočių bankui. Tie užduočių rinkiniai (testai), kurie buvo panaudoti mokinių patikrinimuose, yra viešinami ir su jais galima susipažinti čia https://beta.etestavimas.lt/.