BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Įvykdyti elektroniniai testavimai mokyklose.

Vykdytojas Nacionalinė švietimo agentūra
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Informacinės sistemos, registrai

Įsigyta elektroninio testavimo nuomos paslauga. Nuomojama sistema pritaikyta Nacionalinės švietimo agentūros poreikiams (įsigyta analizės, projektavimo, techninės priežiūros paslaugos). Įvykdyta darbuotojams darbuotojų naujų technologijų įsisavinimo, duomenų analizės, bendrųjų įgūdžių mokymai.

2019, 2020 ir 2021 metais vykdant testavimus buvo sukurtos rezultatų duomenų bazės, testų įvertinimai pateikti mokiniams.

2019 m. buvo vykdomi bandomieji testavimai, skirti užduočių banko išbandymui ir sistemos išbandymui.

2020m. buvo vykdomas nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas 5 ir 9 klasių mokiniams. Mokiniai atliko skaitymo, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis, parengtas pagal pagrindinio ugdymo bendrąsias programas.

 

2021 m. elektroninėje testavimo aplinkoje buvo vykdomas lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas. Įvykdyta apie 360000 testavimų. Elektroninio testavimo Sistema pritaikyta atvirųjų užduočių vertinimui.

Įvertinta apie 50 000 darbų, vertinime dalyvavo apie 900 mokyklų.

PDF failo nėra. Duomenys buvo saugomi vidinėje infrastruktūroje.   

Informaciją suteiks Nijolė Ivonienė:

nijole.ivoniene@nsa.smm.lt