BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Įvykdyti nacionalinio lygmens vertinimai e-vertinimo sistemoje

Vykdytojas Nacionalinė švietimo agentūra
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Informacinės sistemos, registrai

Projekto lėšomis buvo finansuojamas Valstybinių brandos egzaminų (VBE) mokinių darbų elektroninio vertinimo sistemos pritaikymas ir mokinių darbų vertinimas 2018–2020 metais. Įgyvendinant veiklą įsigyta e-vertinimo sistemos (e-vertinimo aplinkos nuomos licencijos), atsakymų lapų skenavimo paslaugos, sukurta integracija su Nacionalinių egzaminų centralizuota informacine sistema. Įgyvendinant veiklą įvykdyti nacionalinio lygmens vertinimai 2018 m., 2019 m., 2020 m. evertinimo sistemoje, sukurta 6 nacionalinių vertinimų rezultatų duomenų bazės. Naudos gavėjai - valstybinių brandos egzaminų sesijų mokiniai ir vertintojai (mokiniai gavo rezultatus, vertintojai galėjo darbus vertinti namuose jiems patogiu laiku). Per ataskaitinį laikotarpį įvykdyta daugiau nei 20 dalykų VBE vertinimas, įvertinta apie 150000 mokinių darbų. Apmokyti dvylikos Valstybinių brandos egzaminų dalykų vertintojai (apie 1250 vertintojų).

Įvertinimai iš elektroninio vertinimo sistemos perkelti į Nacionalinių egzaminų centralizuotą informacinę sistemą ir pateikti mokykloms

PDF failo nėra. Kandidatų darbų įvertinimai iš elektroninės vertinimo sistemos perkelti į Nacionalinę egzaminų centralizuotą infomacinę sistemą ir perduoti mokykloms.

 

Informaciją suteiks Nijolė Ivonienė:

nijole.ivoniene@nsa.smm.lt